LIELĀKAIS BOULINGA CENTRS LATVIJĀ

22
CELIŅI
0
SPĒLĒTĀJU VIETAS
0
BUMBAS
0
ĶEGĻI

kas ir boulings??

Kas tad īsti ir boulings? Tā ir spēle, kurā ar lielu bumbu jānotriec vālītes jeb ķegļi, kas atrodas 18,2 metru attālumā no soda līnijas. Uzdevumu sarežgī tas, ka bumba jāripina pa celiņu, kura platums ir tikai nedaudz vairāk par 1 metru. Un abpus celiņiem ir tādas kā renes, kas to vien tīko, kā iesūkt sevī kā profesionāla, tā arī ne tik pieredzējuša spēlētaja mestu bumbu.

Spēle īsumā ir vienkārša: 10 reizes tiek uzlikti 10 ķegļi, kurus jācenšās nosist ar pirmo metienu – ‘’strike” un 10 punkti kabatā! Tā turpinot līdz spēles beigām, 10. figūrā būs vēl divi metieni bonusā un – kopā 300 punkti un perfekta spēle, jo par “strike” automātiski pieskaitās vēl 2 nākošo metienu summa. Ja kāds ķeglis palicis pēc pirmā metiena, var mest otrreiz, un, nositot atlikušos ķegļus, dabū “spare” – aizvērta figūra, 10 punkti, un klāt vēl punkti par vienu nākošo metienu. Tādā garā turpinot, savāksi ap 200 punktiem par spēli, kas ir ļoti cienījams rezultāts! Veiksmi!

Tā ir spēle, ko var spēlēt kā profesionālā, tā hobija līmenī. Tā ir spēle, ko spēlē kā vīrieši, tā sievietes. Spēle, ar ko aizraujas kā pieaugušie, tā bērni. To var spēlēt kā individuāli, tā arī komandā. Boulings – tas ir gan profesionāli apgūstams, pietiekami sarežgīts sporta veids, gan patīkama, pietiekami viegli apgūstama izklaide.

VIENA BOULINGA CELIŅA ĪRES CENA

– Boulinga apavu īre € 1,20 /pāris

– Uz 1 celiņa var spēlēt ne vairāk par 6 spēlētājiem

– Studentu/ skolēnu atlaide ir spēkā, ja uz celiņa spēlē ne vairāk par 1 pieaugušo

– Studentu/ skolēnu apliecības, VIP vai LBF kartes un JEBKURU CITU ATLAIDI APLIECINOŠU dokumentu uzrādīt pirms spēles

– Atlaides nesummējas

REZERVĀCIJA

Mob. 29181818

MĒRĶI BEZ IZKLAIDES IR TIKAI VĒLMES!