KRIOSAUNA
"Krioterapija jeb kriosauna ir efektīva metode vispārējai ķermeņa atjaunošanai!"
SOLĀRIJS
"Sasildies un iegūsti lielisku iedegumu!"
previous arrow
next arrow
Slider

SUN & ICE STUDIJA

KRIOSAUNA

SOLĀRIJS

KOSMĒTIKA

SUN&ICE studija piedāvā solārija un krioterapijas pakalpojumus. Studijā iespējams iegādāties arī profesionālu kosmētiku sejas un ķermeņa kopšanai par pašam labākājiem cenām. Pieejamas arī dāvanu kartes Jūsu draugiem un tuviniekiem.

KRIOSAUNA

Krioterapija jeb kriosauna ir mūsdienīga tehnoloģija. Tā ir spēkus atjaunojoša un uzmundrinoša procedūra, kas atbrīvo no ikdienas sasprindzinājuma un steigas, mobilizē imūnsistēmu, stimulē vielmaiņas procesu, tai ir atsāpinoša iedarbība un tā uzlabo vispārējo pašsajūtu un miega kvalitāti! Seansa ilgums no 1,5-3 minūtēm.

Kriosauna ārēji ir līdzīga vertikālajam solārijam, vienkārša iekārta, kura kā izejvielu izmanto šķidro slāpekli. Būtībā cilvēka ķermenis tiek ieskauts aukstā slāpekļa tvaika un gaisa maisījumā. Tā ir metode, kas tiek izmantota gan medicīnā, gan kosmetoloģijā! Kriosaunas rezultātā āda kļūst tvirtāka, izlīdzinās krunciņas un samazinās strijas.

Tvaika temperatūra ir no -120 līdz -150°C, bet tas nav ledusauksts ūdens, tāpēc sajūtas ir ļoti neparastas, interesantas un samērā komfortablas. Diskomforts šīs procedūras laikā ir trīs reizes mazāks, nekā ledusaukstā ūdenī. Procedūras laikā cilvēks var brīvi justies, kustēties un sarunāties! To izmanto daudzi pasaules slaveni sportisti, aktieri un biznesmeņi.

SOLĀRIJS

Solārijs ir kontrolēta vide iedeguma iegūšanai. Tas veicina D vitamīna atjaunošanos organismā un sniedz organismam nepieciešamo saules staru devu, kas palīdz izvairīties no depresijas. Ultraspēcīgas lampas garantē ātru un vienmērīgu zeltaini brūnu iedegumu!

SUN&ICE salonā ir piejami diva veida jaunākās paaudzes solāriji, horizontālā un vertikālā veidā! Tie nodrošina kvalitatīvu rezultātu un patīkamu sauļošanās procesu! Sauļošanos baudāmāku padarīs relaksējoša mūzika un atsvaidzinoša ventilācijas sistēma.

CENAS

KONTAKTI

AIZVĒRT