-160ºCRYO

-160ºCRYO piedāvā krioterapijas pakalpojumus. Iegūstiet mūsdienu cilvēkam nepieciešamu enerģijas un motivācijas lādiņu

KRIOSAUNA

Krioterapija jeb kriosauna ir mūsdienīga tehnoloģija. Tā ir spēkus atjaunojoša un uzmundrinoša procedūra, kas atbrīvo no ikdienas sasprindzinājuma un steigas, mobilizē imūnsistēmu, stimulē vielmaiņas procesu, tai ir atsāpinoša iedarbība un tā uzlabo vispārējo pašsajūtu un miega kvalitāti! Seansa ilgums no 1,5-3 minūtēm.

Kriosauna ārēji ir līdzīga vertikālajam solārijam, vienkārša iekārta, kura kā izejvielu izmanto šķidro slāpekli. Būtībā cilvēka ķermenis tiek ieskauts aukstā slāpekļa tvaika un gaisa maisījumā. Tā ir metode, kas tiek izmantota gan medicīnā, gan kosmetoloģijā! Kriosaunas rezultātā āda kļūst tvirtāka, izlīdzinās krunciņas un samazinās strijas.

Tvaika temperatūra ir no -120 līdz -160°C, bet tas nav ledusauksts ūdens, tāpēc sajūtas ir ļoti neparastas, interesantas un samērā komfortablas. Diskomforts šīs procedūras laikā ir trīs reizes mazāks, nekā ledusaukstā ūdenī. Procedūras laikā cilvēks var brīvi justies, kustēties un sarunāties! To izmanto daudzi pasaules slaveni sportisti, aktieri un biznesmeņi.

CENAS

25 €

Vienreizējs apmeklējums

110 €

Abonements 5 apmeklējumiem

200 €

Abonements 10 apmeklējumiem

360 €

Abonements 20 apmeklējumiem

KONTAKTI